Геркуліт® Праймер

Геркуліт® Праймер

Пропорції змішування Геркуліт® Праймер
15 кг Геркуліт® Праймер змішуються з 4,35-4,50 літрами води.

Змішування Геркуліт® Праймер
Геркуліт® Праймер змішується в міксері з лопатями або за допомогою потужної електродрилі з міксерної насадкою.

При змішуванні в міксері:
1. Залийте Геркуліт® Праймер в міксер і додайте 2/3 від позначеного кількості води.
2. Змішуйте протягом 3 хвилин.
3. Додайте залишилася третю частину води.
4. Змішуйте ще 3 хвилини.

При змішуванні з допомогою дрилі з міксерної насадкою:
1. Залийте позначене кількість води в підходящу ємність.
2. Змішуйте, потроху додаючи сухий Геркуліт® Праймер.
3. Час змішування 5 хвилин.

Укладка Геркуліт® Праймер
Геркуліт® Праймер акуратно наноситься на вологу і остаточно оброблену бетонну поверхню за допомогою жорсткої щітки. (Можна використовувати затирочні або шліфувальні машини зі щітками).

Опис

Щоб досягти задовільного результату при укладанні Геркуліт® Праймер, дуже важливо простежити, щоб бетон для заснування був правильно змішаний і покладений. Поверхня і структура бетону для заснування дуже важливі для зв'язки з верхнім шаром. Якщо існують які-небудь сумніви з приводу відповідності бетонної основи позначеним вимогам, необхідно провести випробування пробного ділянки на міцність або, при необхідності, висвердлити зразок для більш детального аналізу.

Вимоги
Для оптимальної роботи Геркуліт® Праймер, бетонна основа повинна відповідати наступним вимогам:

Міцність на відрив
При укладанні Геркуліт® Праймер, міцність поверхні на відрив повинна бути мінімум 1.5 Mpa (15 кг / см²).

Поверхня
Поверхня повинна мати структуру еквівалентну не менше 2 мм / максимум 30% товщини верхнього шару. На поверхні не повинно бути сторонніх включень, цементної плівки і бруду.

Рівність
Бетонна основа повинна бути укладено досить рівно, щоб товщина матеріалу, що укладається поверх бетону, вписувалася в певні межі.

Вказівки:

a) Якщо міцність на стиск бетонної основи становить, як мінімум, 35 Н / мм2 і підстава характеризується високою якістю, не містить домішок, то можна очікувати, що необхідні значення по міцності поверхні на відрив будуть досягнуті після дробеструйной обробки / фрезерування та очищення поверхні.
b) Бетон повинен змішується і укладається таким чином, щоб мінімізувати можливу усадку. Цього можна досягти, якщо слідувати умовам, викладеним нижче:
c) Тип цементу: Портланд-цемент.
d) Використовуйте дрібнозернистий заповнювач, які містить зерна з хорошою кривої гранулометричного складу.
e) Можно использовать добавки, например, пластификаторы для уменьшения количества воды/жидкости.
f) Максимальный показатель водоцементного соотношения: 0,55.
g) Осадка: 60-90 мм.

Дробоструйна обробка / фрезерування
Обробіть дрібоструминного машиною або отфрезеруйте поверхню. Структура поверхні повинна бути еквівалентна, як мінімум, 2 мм / максимум 30% товщини верхнього шару. На поверхні не повинно бути води і цементної плівки. Фрезерування / дробеструйная обробка повинна бути виконана для всієї поверхні, включаючи ділянки поблизу стін, колон і т.д. Якщо якісь ділянки недоступні для машини, необхідно зробити це вручну. Перед фрезеруванням / дробеструйной обробкою необхідно виконати ремонт всіх тріщин і швів бетонної основи, вичистити кути і т.д.

Очищення поверхні
Після фрезерування бетон повинен бути ретельно очищений: за допомогою пилососа, мийки високого тиску і т.д. в залежності від чистоти і структури поверхні.

Нанесення води і покриття
Якщо бетонне підстава не насичене вологою після очищення поверхні, необхідно нанести на поверхню воду. Залежно від температурних умов і щільності бетону, рекомендується нанесення води за 8-24 годин до початку укладання. Накрийте плівкою, щоб уникнути висихання. Знімайте плівку синхронно з процесом укладання матеріалу. Якщо перед нанесенням праймера на поверхні є калюжки води, їх необхідно прибрати за допомогою пилососа.

Упаковка
Геркуліт® Праймер поставляється в мішках по 15 кг на піддонах по 510 кг.

Витрата матеріалу
При змішуванні 15 кг Геркуліт® Праймер з 4,35-4,50 літрами води виходить приблизно 8,5 літрів готового розчину.
Витрата - 0,8 -1,0 кг сухого матеріалу на м2 в залежності від структури підстави.

Очищення інструментів і т.д.
Інструменти і обладнання необхідно очисти до того, як розчин Геркуліт® Праймер засохне.

Безпека
Геркуліт® Праймер має цементну основу і нетоксичний. При вступі порошку в контакт з водою, розчин стає лужним. При змішуванні завжди використовуйте захисну маску, захисний одяг і рукавички.

Зберігання
Мішки з Геркуліт® Праймер повинні зберігатися на піддонах і не піддаватися впливу вологи. При виконанні цих умов матеріал буде зберігати свої властивості протягом як мінімум 6 місяців.

Замовити:
×