Види підлог

Будь-виробничий процес прагне до безперервності, яка в свою чергу залежить від стану елементів виробничої будівлі. Одним з найважливіших елементів будь-якої будівлі є підлогу. Під підлогою мається на увазі основу і різні покриття укладені на це, як правило бетонне, підстава. Специфікою виробничого процесу і видами навантажень визначається вибір покриттів сучасних промислових підлог. Правильно даний вибір здійснювати на етапі проектування будівлі або для існуючих будівель, при реконструкції. У будь-якому випадку правильно розрахована конструкція бетонної плити і вид покриття забезпечують виробничий процес без простоїв. Для всіх видів промислових підлог висуваються наступні вимоги:

  • стійкість до механічного зносу
  • стійкість до агресивних середовищ і термічних навантажень
  • рівність і гладкість
  • не бути слизькими
  • декоративно привабливими
  • зручними в обслуговуванні

Єдиного покриття одночасно задовольняє про всім цим, і іншим, вимогам не існує, тому промислові підлоги класифікують за видами матеріалів покриття:

Бетонні підлоги. Це найпоширеніший тип підлог, який служить також підставою для цілого ряду покриттів. До таких полам пред'являються високі вимоги міцності і рівності.

Бетонна підлога з топінгом (зміцненим верхнім шаром)

Цементосодержащіе покриття, що має підвищений рівень міцності верхнього шару, який забезпечує достатню стійкість до зношування. Поверхня свежеуложенного бетону обробляється особливими сухими сумішами -упрочнітелямі, так званими Топпінг,. Топпінг є портландцементом з наявністю мінеральних пігментів, упрочнителей і інших добавок. Якість складових визначає довговічність готового статі і технологічність виконання робіт з укладання та обробці (затирка поверхні)

Наливні (полімерні) покриття

Це жорсткі покриття, матеріалом для виготовлення яких служать епоксидні і поліуретанові склади з різними наповнювачами. Наливні підлоги мають гладку безшовну матову або глянсову поверхню. Вони дозволяють згладити незначні нерівності підстави, надійно захищають від впливу агресивних середовищ, стирання і води. Фахівці рекомендують застосовувати наливні підлоги на тих об'єктах, де потрібне дотримання строгих санітарно-гігієнічних норм: в лабораторіях, складальних цехах і цехах харчових виробництв Мають високу декоративну складову.

Шліфований бетонну підлогу

Поверхня бетонної основи, шліфується алмазним інструментом до появи цементного каменю з подальшою поліровкою і зміцненням рідкими упрочняющими складами. Даний вид статі виключає ризик відслонень і в цілому має високі експлуатаційні показники, крім того, операція шліфування дозволяє реставрувати існуюче бетонну основу.

Допоможемо у виборі!

Якщо у вас є питання про товар або ви не знаєте що вибрати, залиште свій номер: ми зателефонуємо, щоб відповісти на всі ваші запитання.


Замовити:
×