Популярні товариПро нас

Компанія Lindec заснована як сімейний бізнес зі штаб-квартирою в Гетеборзі (Швеція) і спеціалізуються на високоякісних матеріалах і обладнанні для виробництва бетонних підлог.
Компанія Lindec, заснована в 1970 році, виробляє матеріали для бетонних підлог з дуже високою стійкістю до зносу і стирання, які підходять для промислових приміщень, складів, парковок, сховищ, логістичних центрів і т.д. Виробництво сухих сумішей знаходиться в Данії, а все рідкі матеріали виробляються в Швеції.
На сьогоднішній день продукти Lindec поставляються більш ніж в 30 країн світу через різні канали: дилери, агенти, наші власні представництва або безпосередньо через великі будівельні компаній, що спеціалізуються на бетонних підлогах. Найбільшими ринками для нас є Скандинавія і Північна Європа, Балтійські країни, Польща, Росія і країни СНД.

Lindec

Відгуки

ТОВ виробнича Компанія «РОССА»

Цим листом ТОВ «Росса» повідомляє, що починаючи з 2005 року підлоги в приміщеннях виробничих цехів і складів виконувалися з використанням матеріалів шведського виробника ab lindec - Herkulit Top 200 (зеленого і червоного кольору). В даний час підлоги в відмінному стані, мають глянсовий блиск, що підвищує зручність в прибиранні та експлуатації.

Директор Хортієв А.А.

ТОВ «Горизонт»

У 2010 році ТОВ «Горизонт» виробляло пристрій бетонної підлоги в складі готової продукції із застосуванням просочення Літурін шведського виробника AB Lindec, для створення міцної і беспильності підлоги.
Відзначимо, що з поставленим завданням даний матеріал впорався відмінно, на сьогоднішній день підлоги в хорошому стані, не порошать і мають глянцеву поверхню.

Директор Черкас А.Г.

ТОВ фірма «Антарес-ЮВ»

ТОВ фірма «Антарес-ЮВ» повідомляє, що в 2004 році на нашому об'єкті, цеху механічної обробки, підлоги були зміцнені просоченням шведської компанії lindec ab - Lithurin. Станом на березень 2011 року констатуємо, що підлога має гарний вигляд і міцну беспильность поверхню. Хочемо також зазначити, що на протязі всього періоду часу підлоги піддавалися механічним навантаженням.

Директор Гапон В.Г.


Партнери

Допоможемо у виборі!

Якщо у вас є питання про товар або ви не знаєте що вибрати, залиште свій номер: ми зателефонуємо, щоб відповісти на всі ваші запитання.


Замовити:
×